Rebelde tour
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovaj forum je posvećen grupi rbd i svi koji su na ovom forumu daju im veliku podršku.
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Zasxto se ne zxelite regg.?

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
***Miss Dulce***
Admin
Admin
***Miss Dulce***


Broj postova : 114
Join date : 24.08.2009
Age : 25

Zasxto se ne zxelite regg.? Empty
PostajNaslov: Zasxto se ne zxelite regg.?   Zasxto se ne zxelite regg.? I_icon_minitimesri kol 26, 2009 10:13 am

pa 4um je supp zasxto ne zxelite?
[Vrh] Go down
It doesn
Gost




Zasxto se ne zxelite regg.? Empty
PostajNaslov: Re: Zasxto se ne zxelite regg.?   Zasxto se ne zxelite regg.? I_icon_minitimesub ruj 19, 2009 11:24 pm

neda mi se Razz a i forumi o rbd su postali dosadnii -.- oni su se RASPALLLLLIII!!! TOTALNO RASPALIIIIII!!!!!!!!!!!!!!! iako je meni užasno žao al ***...

e mia jesi ti radila look? baš je nekako u tvom stilu... hehe Smile dobar je Razz
[Vrh] Go down
***Miss Dulce***
Admin
Admin
***Miss Dulce***


Broj postova : 114
Join date : 24.08.2009
Age : 25

Zasxto se ne zxelite regg.? Empty
PostajNaslov: Re: Zasxto se ne zxelite regg.?   Zasxto se ne zxelite regg.? I_icon_minitimened ruj 20, 2009 9:54 am

bb kako si pogodilaaa?????hehe......ali ko je to?
[Vrh] Go down
tour. del. adios.
Admin
Admin
tour. del. adios.


Broj postova : 210
Join date : 16.06.2009

Zasxto se ne zxelite regg.? Empty
PostajNaslov: Re: Zasxto se ne zxelite regg.?   Zasxto se ne zxelite regg.? I_icon_minitimened ruj 20, 2009 5:03 pm

daj se plizz registriraj jer nema veze što su se raspali mi im pružamo podršku da smo još uvijek uz njih.ajde plizz
[Vrh] Go down
https://touradiosderbd.forumcroatian.com
***DULCE
Gost




Zasxto se ne zxelite regg.? Empty
PostajNaslov: Re: Zasxto se ne zxelite regg.?   Zasxto se ne zxelite regg.? I_icon_minitimened lis 25, 2009 8:25 pm

VEČ SAM REG NA PUNO FORUMA I NEDA MI SE
[Vrh] Go down
Annie?Ba
Gost




Zasxto se ne zxelite regg.? Empty
PostajNaslov: Re: Zasxto se ne zxelite regg.?   Zasxto se ne zxelite regg.? I_icon_minitimened stu 01, 2009 2:23 pm

ja sam se reg. AKTIVIRAJTE ME !!!!!!!!!!!!!!!!Annie Barbie Girl
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zasxto se ne zxelite regg.? Empty
PostajNaslov: Re: Zasxto se ne zxelite regg.?   Zasxto se ne zxelite regg.? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Zasxto se ne zxelite regg.?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Rebelde tour :: GOSTI...wasx dio... :: Wasx dio-
Forum(o)Bir: